skok na hlavní menu | menu sekce Aktuality


Úvod › Aktuality › Literární soutěž od Amazonu

Aktuality

foto

Další články

Nabídka rezidencí v Krakově

Krakov, UNESCO City of Literature, nabízí spisovatelům a překladatelům…

Číst dál » | 15.2.2017

Autorské čtení Jamese Hopkina

V úterý 21. února 2017 se od 19:00 uskuteční v Malé vile…

Číst dál » | 15.2.2017

Mezinárodní den darování knih

14. únor není pouze dnem Valentýna, ale je to i mezinárodní den…

Číst dál » | 6.2.2017

Literární soutěž od Amazonu

20 tisíc liber připadne spisovateli, který zvítězí v nové…

Číst dál » | 26.1.2017

Literární soutěž od Amazonu

20 tisíc liber připadne spisovateli, který zvítězí v nové soutěži od Amazonu. Soutěže pojmenované podle elektronické čtečky Kindle Storyteller se může zúčastnit každý anglicky píšící autor.

Účast v soutěži Kindle Storyteller je podmíněna několika požadavky. Soutěžní titul nesmí mít méně než 5 tisíc slov, musí být napsán v anglickém jazyce a musí být dříve nepublikován. Autoři se mohou zúčastnit v období mezi 20. lednem a 19. květnem 2017. Soutěžní dílo je třeba publikovat přes platformu Kindle Direct Publishing, která slouží pro bezplatné digitální vydávání literárních děl, přičemž autorům připadne 70% z výdělku.

Žánrově není soutěž nijak omezena – mohou se zúčastnit autoři nejrůznějších literárních děl, ať už jde třeba o seriozní biografie ale třeba i erotické historické novely. Čtenáři budou mít možnost svými hlasy rozhodnout o finalistech soutěže. Komise složená z expertů z Amazonu a literárních osobnostní následně oznámí vítěze soutěže během července. Spisovatel či spisovatelka obdrží výše zmíněnou finanční částku a proplacenou reklamní kampaň na své dílo a stejně tak možnost nechat si knihu přeložit do jiných jazyků. Všem účastníkům soutěže přejeme hodně štěstí!

česky | English