skok na hlavní menu | menu sekce Aktuality


Úvod › Aktuality › Výzva k účasti na Dni poezie

Aktuality

foto

Další články

Čtení dětem 2021

Městská knihovna v Praze a Moravská zemská knihovna společně loni…

Číst dál » | 29.4.2021

Praha vydala e-knihu další Expedice poezie ke Světovému dni knihy

Partnerství Prahy s německým Heidelbergem dalo vzniknout zajímavému…

Číst dál » | 22.4.2021

Svět knihy 2021

Konání letošního pražského Světa knihy se posune. Mezinárodní knižní…

Číst dál » | 22.4.2021

Cena Jiřího Ortena 2021 vyhlásila nominace

Na Cenu Jiřího Ortena 2021 byla nominována básnická sbírka Betonová…

Číst dál » | 21.4.2021

Výzva k účasti na Dni poezie

Letošní v pořadí už 15. ročník festivalu Den poezie se bude konat od 11. 11. do 25. 11. 2013 na památku narození Karla Hynka Máchy (*16. 11. 1810). Během let se festival rozrostl z jednoho na dnešních více než 14 dnů.

Každoročně nese Den poezie podtitul – téma letošního ročníku je Vášeň a popel.

Srdcem festivalu jsou regionální aktéři z řad škol, knihoven, literárních spolků, klubů, divadel, muzeí i jednotlivců, kteří společně pořádají ve svém kraji zajímavé poetické akce pro veřejnost. Díky nim můžete letos navštívit, na většinu programů je vstup zdarma.

Budeme moc rádi, pokud se k festivalu svou akcí připojíte. Jednoduchý formulář k přihlášení naleznete zde. Jako každoročně plánujeme např. tisk společných programů festivalu. Veškeré námi vytvořené propagační materiály Vám na podzim s radostí zdarma zašleme a poprosíme Vás o jejich šíření po kulturních místech ve svém kraji. Tímto způsobem se o každé ze zaregistrovaných akcí festivalu (tedy i o té Vaší) dozví lidé na stovkách míst po celé republice.

Společnost poezie, koordinátor festivalu, kromě tisku propagačních materiálů bude společně s Vámi zajišťovat i jejich rozšíření mezi veřejností. Upoutávky na festival bude šířit na internetu i mimo něj a jako každoročně na Vaši akci upozorní přední česká média. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kdykoli kontaktovat

© Společnost poezie

Kontakt: denpoezie@gma­il.com

česky | English