Úvod › Události › Festival Letní Letná 2017

Události

Festival Letní Letná 2017

20.8.2017 | neděle | 13:00
Letenské sady

Letní Letná – festival nového cirkusu, divadla, hudby a vizuálního umění. Do Prahy přiváží ty nejlepší soubory z celého světa. V průběhu třinácti ročníků představila nejen prestižní soubory z celé Evropy, ale uvedla také umělce z Austrálie, Kanady, Mexika či Uruguaye.

Letní Letné se na straně jedné daří přitáhnout každý rok obrovské množství diváků (v posledních letech přes 30.000), na straně druhé si uchovává příjemnou letní, až starosvětskou cirkusovou atmosféru, která není narušena masovostí nebo komerční vlezlostí. Letní Letná se tak stala místem pro setkávání přátel, známých, rodin s dětmi a aktivní trávení volného času.

Už po páté se můžete během Letní Letné zastavit i v Bibliobusu Oskar! Každý den od 13 do 19 hodin vás tam bude čekat bibliobus s knižními novinkami, filmy i audioknihami. Před bibliobusem si budete moci také zahrát deskové hry, vyrobit vlastní placku, magnetku či zrcátko nebo dotvořit komiksovou omalovánku. Na dece si mohou rodiče s dětmi hrát se skládačkami nebo prohlédnout leporelo a o víkendu na vás čeká čtení pohádek v Oskaří čítárně.

Více informací naleznete na: http://www.let­niletna.cz/…/o-festivalu
česky | English